Bartın Havadis

Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Gündüz, Rektör Uzun’u ziyaret etti

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI, AİLE VE TOPLUM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ DOÇ. DR. OLGUN GÜNDÜZ, BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ORHAN UZUN’U ZİYARET ETTİ.

Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Gündüz, Rektör Uzun’u ziyaret etti
215 views
23 Ağustos 2021 - 15:01

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Olgun Gündüz, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti.

Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Deniz Yılmaz’ın da yer aldığı ziyarette Bartın Üniversitesi ile Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü arasında yapılabilecek iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Nazik ilgilerinden dolayı Genel Müdür Gündüz’e teşekkür eden Rektör Uzun, Bartın Üniversitesinde birey, aile ve toplum konularında yapılan çalışmalardan bahsetti.

Bartın Üniversitesinin sürdürülebilir gelişim hedeflerini aktaran Rektör Uzun, “Üniversite olarak bulunduğumuz yerden başlayarak ülkemizin kalkınmasına katkı sunmaya yönelik hedeflerimiz bulunmaktadır. Bu noktada dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı bir anlayışla insanlığa ulaşan çalışmalar yapma gayretindeyiz. Bütüncül sosyal politikalar üretilmesine katkıda bulunmak amacıyla sürdürdüğümüz bilimsel çalışmalarımızla değişimi gören, bu durumu yöneten ve dönüşümü gerçekleştirebilen sonuçlar hedefliyoruz. Bu doğrultuda yapılabilecek ortak çalışmaları önemsiyor, yakın ilgileri dolayısıyla Genel Müdürümüz Doç. Dr. Olgun Gündüz’e teşekkür ediyorum” dedi.

Misafirperverliğinden dolayı Rektör Uzun’a teşekkür eden Doç. Dr. Gündüz ise Bartın Üniversitesi ile geliştirilebilecek muhtemel iş birliklerinden mutluluk duyacaklarını ifade etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.