Bartın Havadis

Bartın’da sanayi alanlarının altyapısı BAKKA desteği ile iyileştiriliyor

2020 YILI SANAYİ VE ÇEVRE ALTYAPISI MALİ DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA BARTIN İL ÖZEL İDARESİ’NİN BAŞVURU SAHİBİ OLDUĞU “ULAŞIM KOLAYLAŞIYOR SANAYİ CAN BULUYOR” ADLI PROJE İÇİN BARTIN VALİSİ SİNAN GÜNER VE BAKKA GENEL SEKRETERİ MUHAMMED ALİ OFLAZ ARASINDA DESTEK SÖZLEŞMESİ İMZALANDI.

Bartın’da sanayi alanlarının altyapısı BAKKA desteği ile iyileştiriliyor
230 views
23 Ekim 2020 - 13:30

2020 yılı Sanayi ve Çevre Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında Bartın İl Özel İdaresi’nin başvuru sahibi olduğu “Ulaşım Kolaylaşıyor Sanayi Can Buluyor” adlı proje için Bartın Valisi Sinan Güner ve BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz arasında destek sözleşmesi imzalandı.

Proje kapsamında kurulacak olan asfalt plenti tesisi ile Bartın Küçük Sanayi Sitesi, Atılım Sanayi Sitesi, Bartın Organize Sanayi Sitesi ve genişleme alanı alt yapılarının uygun hale getirilmesi amaçlanıyor. Ayrıca proje süresince 15 bin ton atığın geri dönüştürülmesi planlanıyor. Toplam 4 milyon 423 bin 199,99 TL bütçeli proje için BAKKA 1 milyon 543 bin 696,79 TL hibe desteği verecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.