Bartın Havadis

Bolu Ulaştırma Bölge Müdürü Öncebe, Rektör Uzun’u ziyaret etti

BOLU ULAŞTIRMA BÖLGE MÜDÜRÜ DORUK ERDEM ÖNCEBE, BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ORHAN UZUN’U ZİYARET ETTİ.

Bolu Ulaştırma Bölge Müdürü Öncebe, Rektör Uzun’u ziyaret etti
174 views
01 Ekim 2021 - 17:30

Bolu Ulaştırma Bölge Müdürü Doruk Erdem Öncebe, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti.

Ziyarette Bartın Üniversitesinin “Akıllı Lojistik ve Bütünleşik Bölge Uygulamaları” ihtisaslaşma alanında yapılan çalışmalardan bahsedildi. Ülkemizin ekonomik ve stratejik alanlardaki gücünü arttıracak “Filyos Limanı Projesi”ne katkılar sunmak için gayret gösterdiklerinin ifade eden Rektör Uzun, ziyaretleri dolayısıyla Bolu Ulaştırma Bölge Müdürü Öncebe’ye teşekkür etti.

Rektör Uzun, “Bartın Üniversitesinin bölgesinden başlayarak ülkemizin kalkınmasına katkı sunmaya yönelik hedefleri var. Bu doğrultuda ihtisaslaşma alanımıza yönelik çalışma alanlarımız arasında yer alan ‘Akıllı Lojistik’, ‘Akıllı Endüstri’, ‘Akıllı Şehir’, ‘Akıllı Enerji’ ve ‘Akıllı Sağlık’ başlıklarında önemli çalışmalar yapmaktayız. Hedefimiz iç ve dış paydaşlarımızın tamamıyla etkin bir iş birliğinde bulunmak ve ortak aklı harekete geçirerek yaptığımız çalışmalarla değer üretmektir” dedi.

Yakın ilgileri dolayısıyla Rektör Uzun’a teşekkür eden Bolu Ulaştırma Bölge Müdürü Öncebe ise Bartın Üniversitesindeki çalışmaları ilgiyle takip ettiklerini ve oldukça faydalı bir görüşme gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.