Bartın Havadis

Kamp Karavan Turizmi Saha Çalışmaları Bartın’da devam ediyor

KARADENİZ BÖLGESİ’NİN TARİHİ, KÜLTÜREL VE TABİAT GÜZELLİKLERİNİ TANITMAK AMACIYLA SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI KOORDİNASYONUNDA BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI (BAKKA), KUZEY ANADOLU KALKINMA AJANSI (KUZKA) VE ULUSAL KAMP VE KARAVAN FEDERASYONU İŞ BİRLİĞİNDE TR81 VE TR82 BÖLGELERİNDE KAMP VE KARAVAN ALANLARININ TESPİT VE DEĞERLENDİRME ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI.

Kamp Karavan Turizmi Saha Çalışmaları Bartın’da devam ediyor
71 views
18 Ağustos 2020 - 13:50

Karadeniz Bölgesi’nin tarihi, kültürel ve tabiat güzelliklerini tanıtmak amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) ve Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu iş birliğinde TR81 ve TR82 bölgelerinde kamp ve karavan alanlarının tespit ve değerlendirme çalışmaları başlatıldı.

9 Ağustos tarihinde Çankırı’dan başlayan çalışma, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Uzmanlarından Irmak Şarkir ve Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden katılan rehberler eşliğinde Bartın’da devam ediyor.

Bartın, Karabük ve Zonguldak illerinde yapılacak çalışma kapsamında, bölgenin karavan turizminin uygun alanları tespitinin yanı sıra bölgenin önemli turizm noktaları ziyaretçilere tanıtılmış olacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.