Bartın Havadis

Rektör Uzun, Kastamonu Üniversitesi öğrencileriyle “Kariyer Söyleşileri”nde bir araya geldi

BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ORHAN UZUN, KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ YENİLER ÖĞRENCİ TOPLULUĞU TARAFINDAN DÜZENLENEN “KARİYER SÖYLEŞİLERİ” ETKİNLİĞİNE KATILDI.

Rektör Uzun, Kastamonu Üniversitesi öğrencileriyle “Kariyer Söyleşileri”nde bir araya geldi
127 views
21 Kasım 2021 - 12:50

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Kastamonu Üniversitesi Yeniler Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen “Kariyer Söyleşileri” etkinliğine katıldı.

Kastamonu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen söyleşiye Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Atalan, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Burada “Akademik Kariyer: Fırsatlar ve Zorluklar” adlı konuşmasını yapan Rektör Uzun, bilgi toplumunun özelliklerinden bahsederek, nitelikli ve doğru bilgiyi seçmenin yollarını kendi deneyimleri üzerinden aktardı.

Bilgiyi tüketen toplumdan bilgiyi üreten topluma geçiş sürecine ve bu konunun önemine de değinen Rektör Uzun, öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.