Bartın Havadis

Bartın’da kaçak avlanan 5 kişiye idari para cezası uygulanacak

BARTIN’DA DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AV KORUMA KONTROL EKİPLERİNCE GERÇEKLEŞTİRİLEN DENETİMLERDE KAÇAK AVCILIK YAPTIĞI BELİRLENEN 5 KİŞİ TESPİT EDİLDİ. AV MALZEMELERİNE EL KONULAN ŞAHISLARA İDARİ PARA CEZASI UYGULANACAĞI ÖĞRENİLDİ.

Bartın’da kaçak avlanan 5 kişiye idari para cezası uygulanacak
85 views
11 Ocak 2021 - 14:40

Bartın’da Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü av koruma kontrol ekiplerince gerçekleştirilen denetimlerde kaçak avcılık yaptığı belirlenen 5 kişi tespit edildi. Av malzemelerine el konulan şahıslara idari para cezası uygulanacağı öğrenildi.

Bartın’da Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü av koruma kontrol ekiplerince Bartın’ın merkeze bağlı Yeniköy köyü, Gökbeli köyü ve Ulus ilçesine bağlı Kızılgöl Yaylası’nda gerçekleştirilen denetimlerde 5 kişinin kaçak avcılık yaptığı tespit edildi.

Ekiplerce kaçak avlanan şahısların kullandığı 6 silaha ve av malzemelerine el konuldu. Ayrıca şahıslara kaçak avlanmaktan idari para cezası uygulanacağı öğrenildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.