Bartın Havadis

Minik Utku’nun scooter mutluluğu

BARTIN’DA BİSİKLETİ DALGIN BİR SÜRÜCÜ TARAFINDAN EZİLEN UTKU YALÇIN’A GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU İLE BİSİKLETİ EZEN SÜRÜCÜ BİRER BİSİKLET HEDİYE ETTİ. YAŞANAN ÜZÜCÜ OLAYIN ARDINDAN ÇİFTE BİSİKLET SAHİBİ OLAN UTKU BİSİKLETLERİNDEN BİRİNİ BAŞKA BİR ARKADAŞINA HEDİYE ETTİ. BİNBİN FİRMASI DA YAŞANAN OLAYA DUYARSIZ KALMADI VE MİNİK UTKU’YA BİR SCOOTER HEDİYE ETTİ.

Minik Utku’nun scooter mutluluğu
146 views
02 Kasım 2020 - 17:40

Bartın’da bisikleti dalgın bir sürücü tarafından ezilen Utku Yalçın’a Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bisikleti ezen sürücü birer bisiklet hediye etti. Yaşanan üzücü olayın ardından çifte bisiklet sahibi olan Utku bisikletlerinden birini başka bir arkadaşına hediye etti. BinBin firması da yaşanan olaya duyarsız kalmadı ve minik Utku’ya bir scooter hediye etti.

Bartın’da geçtiğimiz haftalarda yaşanan olayda yol kenarında oturan Utku Yalçın isimli 6 yaşındaki çocuğun önündeki bisiklet dalgın bir sürücü tarafından ezildi. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken sürücünün hiçbir şey olmamışçasına yola devam etmesi ise tepkileri de beraberinde getirmişti. Olay sırasında büyük korku yaşayan ve bisikleti kullanılamaz hale gelen minik Utku olayın sonrasında arkadaşlarının bisiklete bindiği anları üzgün gözlerle takip etti. Olayın basına düşmesi sonrası hatasını anlayan dalgın sürücü minik Utku’ya bisiklet hediye edip gönlünü almıştı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da minik Utku’ya sıfır bir bisiklet hediye etti.

Bakan Kasapoğlu ve sürücünün hediye ettiği bisikletlerle çifte bisiklet sahibi olan minik Utku ise bisikletlerinden birini arkadaşına hediye etti.

Oturduğu sokakta kendisine hediye edilen scooterı kullanan ve mutluluğu gözlerinden okunan minik Utku, “Bana bu scooterı gönderen BinBin firmasına çok teşekkür ediyorum. Bakan da bisiklet gönderdi çok teşekkür ederim ona. Sevindim. Bu da gelince çok sevindim. Diğer bisikletimi de bir arkadaşımın bisikleti yoktu ona verdim. Arkadaşım da çok sevindi” diyerek duygularını ifade etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.